Požičaj si oblečenie pre bábätká

logo main
0

V košíku nemáte žiadne produkty

Ako to funguje

1
Nájdi ten správny kúsok

Výber oblečenia

Naša ponuka sa postupne ale isto rozširuje o kvalitné kúsky oblečenia. V ponuke nájdeš jednotlivé kúsky alebo starostlivo vyskladané sety. Využi filter podľa veku a pohlavia bábätka alebo druhu produktu na rýchlejšie hľadanie toho správneho kúsku alebo balíka oblečenia. Cena sa líši od zvoleného obdobia prenájmu. Väčšinu produktov je možné požičať na jeden, dva alebo tri mesiace. Vyber počet mesiacov prenájmu a cena za nájomne sa ihneď zobrazi. Snažíme sa o detailný popis každého oblečenia pre vaše jednoduchšie rozhodovanie. Ak však máš ďaľsie otázky, neváhaj nás kontaktovať, veľmi radi zodpovieme a poradíme. Do ponuky sme zaradili aj kvalitné hračky, ktoré rozvíjajú vnímanie a zmysly bábätka.

2
Je to na dosah

Objednávka

Ak si našla to správne oblečenie, zvol si dĺžku prenájmu, spôsob doručenia a vyplň kontakné informácie. Odošli objednávku. Cena za prenájom každého kúsku sa líši a je stanovená podľa počtu zvolených mesiacov. Využite výhodnejšiu cenu prenájmu za viac mesiacov pri počiatočnej objednávke a ušetrite. Cena pri predlžovaní prenájmu po jednotlivých mesiacoch, je suma uvedená vždy za prvý mesiac. Minimálna suma za predĺženie musí byť vyššia ako 5 eur.

3
Starostlivo zabalíme

Platba a doručenie

Ako náhle dostaneme tvoju objednávku, kontaktujeme ťa emailom, kde potvrdíme objednávku a dostupnosť tovaru a pošleme platobné inštrukcie. Po prijatí platby, objednávku odosielame.

4
Staraj sa ako o vlastné

Nosenie a starostlivosť

Hneď ako dostaneš balík s oblečením, prosím skontroluj, či je všetko v poriadku a či sedí veľkosť. Ak nesedí veľkosť, veľmi radi vymeníme. Všetko oblečenie a doplnky, ktoré dostaneš sú čisté, opraté, ožehlené s výnimkou nových vecí s visačkou, tie je potrebné pred prvým použitím oprať. Ale chápeme, ak chceš všetky veci oprať znova. Prosím, staraj sa o tieto kúsky šetrne a zodpovedne podľa inštrukcií, ktoré sú na štítku, alebo v popise pri produkte. Všeobecnú strarostlivosť nájdeš i na stránke vpravo dole.

5
Spolu, nie len pre planétu

Koniec prenájmu

Pár dní pred skončením doby prenájmu, ti zašleme email s pripomienkou, že doba prenájmu sa bliži ku koncu. Je na tebe, či oblečenie vrátiš hneď alebo si predĺžis dobu prenájmu. Ak oblečenie ešte potrebuješ, napíš nám prosím email, že si dobu prenájmu predlžuješ. Ak nám oblečenie nevrátiš, ani nenapíšeš, že si dobu prenájmu predlžuješ, automaticky sa predlžuje o ďalší mesiac. Podklady k platbe dostaneš emailom. Suma pri predlžovaní prenájmu musí byť vyššia ako 5 EUR aby sme vám mohli prenájom predĺžiť. Pokial si si nezvolila osobný odber, zásielku je potrebné vrátiť cez packetu ako spätný balík s unikátnym číslom, ktoré dostaneš do emailu. Balík je potrebné odoslať najneskôr jeden deň po skončení prenájmu. Pokiaľ oblečenie nie je výrazne znečistené, nemusíte ho prať. O čistotu sa postaráme my.

6
Kolobeh prenájmu má zmysel

Požičaj si ďalšie oblečenie

Ak dieťatko z požičaného oblečenia už vyrástlo, nájdi nové kúsky, ktoré by vám urobili radosť a požičaj si znova. Týmto kolobehom podporuješ slow fashion, lokálnych tvorcov a dizajnérov, chrániš našu planétu a napomáhaš k etickým podmienkam počas výroby. Oblečenie, ktoré na základe opotrebenia už nebude vhodné na prenájom, poputuje darom tam, kde bude ešte potrebné a využité.

Vyberajte

z udržateľného detského oblečenia :)

Zadajte do vyhľadávača požadovaný výraz.
Sledujte nás na našom Instagrame